| vasyutza a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc la calculator? adica siteuri muzica jocuri pls spuneti-mi funda la cele mai multe raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| SCOOBftw a răspuns:

Www.y8.com
www.ejocuri.ro
Pentru jocuri.Dar cel mai simplu e sa cauti pe gugal, jocuri cu. ce vrei!

Muzica?

www.youtube.com

Cauti ce vrei tu. Daca iti place ceva de acolo, iti dau un site, din care poti lua melodia ce se aude in video:

www.vidtomp3.com

Fa-ti un blog, ceva.

Mai ajuta pe cineva, pe tpu.Cauta,pe TPU,mai multe,ca sunt raspunsuri multe acolo.

Deseneaza, decoreaza-ti camera, iesi afara.

3 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Muzica pe www.youtube.com sau www.trilulilu.ro.
Jocuri ti-am zis in intrebarea precedenta, sau daca nu, downloadeaza-ti Sims sau Zoo Tycoon, mie una mi-au placut foarte mult. :x
Sau poti sa iesi pe afara, sa citesti, sa te dai cu rolele sau cu bicicleta, sa faci poze, multe lucruri frumoase. :*

| ionut_8984 a răspuns:

Garantat nu te plictisesti daca mergi pe www.panalu.net gasesti tot ce vrei... distractie placuta!

| PrsRaluca a răspuns:

Joaca CityVille pe Facebook, e obsedant.