| LemonCandy a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc? Nu prea am cu cine sa ies afara. si nu am chef de citit. alte idei? happy

Răspuns Câştigător
| KikuriShibata_9919 a răspuns:

Desenezi, intri pe deviantArt, citesti reviste, scrii, arzi hartii, joci sah singura, dormi, te plimbi denebuna prin oras, suni oamenii cu numar ascuns canti "Marry X-mas" si apoi inchizi, faci poze, iti faci poze, stai in picioare si inspiri aer apoi expiri pana ametesti, faci baie si stai cateva ore bune, conbini haine pentru a face diferite tinute, reti numerele masinilor care trec pe strada ta, trimiti mesaje random[de ex: Sunt alergica la banane sau imi tai unghiile de la picioare]...sauuu te fardezi apoi te stergi apoi te fardezi din nou sau...eh, ma mai gandesc ^^

4 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

Sa te uiti la episoadele de la vampire diaries care ti.au placut cel mai mult. sa te uiti din nou ( ma gandesc ca ai urmarit episoadele)

| Bojthe a răspuns:

Iti aduc eu caiete sa imi faci din teme rolling on the floor ce zicirolling on the floor

| NatiiȘiAtât a răspuns:

Pai, probabil ca ai incercat deja televizorul si nu a fost nimic satisfacator. Poti incepe sa asculti muzica fara a te interesa de vecini, dansand si cantand. Poti de altfel picta, desena (sigur iti va lua ceva timp). Poti sa te uiti chiar si pe internet deoarece sunt o gramada de pagini despre "Ce sa faci cand te plictisesti?". Desigur ar fi foarte interesant sa faci niste teste de personalitate, teste amuzante, etc. Sigur te vei simti bine daca vei face niste sport pe muzica. Poate chiar sa citesti niste bancuri. Sper sa te fi ajutat!