| Tomulet a întrebat:

Ce sa fac daca ma plictisesc in casa? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Rawwwrrrr a răspuns:

Sa asculti muzica. Sa citesti o carte. Sa te uiti prin reviste. Sa dansezi. Sa desenezi. Sa`ti chemi o/un prieten/a la tine. sa iesi in oras cu prietenii. Sa iesi afara cu bicicleta, role, skate, etc.oh go on si chestii din astea. Este vara, nu ar trebui sa te plictisesti.happy

funda?happy

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Du-te afara, macar sa nu te plictisesti in casa, te plictisesti afara.

| Tara_8194 a răspuns:

Http://sangesitrandafiri.wordpress.com/
Un blog cu povesti de groaza... e la inceput, dar poti sa'l mai verifici din cand in cand... :D