| Freaky_6508 a întrebat:

Ce sa fac in timpul liber? In afara sa ma uit la calculator! Stau O LUNA la bunici si ei nu au. Urgent spuneti! FUnditsa!

Răspuns Câştigător
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Du-te si thu la o inghetata cu prieteni si mai povestiti.ii chemi la tine ca sa se joace cu tine mergi cu rolele cu bicicleta, trotineta etc(daca ai)

Eu spun ca o sa stii tu ce vei face chiar la timpul potrivit

fundita?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iesi cu bicicleta afara sau te uiti la televizor faci treaba prin gospodarie.

| RoXxy a răspuns:

Poi,sugestia mea este sa iei o carte care ti se pare tie mai interesanta si te pui sa o citesti.Ai sa vezi ca dupa primele 5 pagini devine si mai interesanta si nu o sa te plictisesti.Ba mai mult, nu o sa mai vrei sa o lasi din mana pana nu termini de citit.Cauti ceva carti dupa stilul tau de exemplu carti politiste, best-sellere...etc.Sper ca ti-am fost de folos

| Adrick a răspuns:

Mai joaca fotbal, iesi in cimp. admira natura! happy

| AlxMro a răspuns:

Sport! si distractie cu prieteni.

| αςαdεαuα a răspuns:

Pai, d-te cu bicla daca ai sau rolele pe acolo.Cumpara-ti multe reviste de care iti plac tie.I-ati carti ( enciclopedia fetelor e buna de citiit cand n-ai ce face) daca esti fata. Uita-te la TV daca au thinking Fa-ti prieteni pe acolo ...si te vei distra cu ei raised eyebrows cam atat daca nu as avea calc o saptamana asi muri cred (eu) rolling on the floor)
Bafta! :X

| Shrek32154 a răspuns:

Sa dormi rolling on the floor

| FreeGigi2231 a răspuns:

Iesi la o baie cu baietii pana pe seara, dupa discoteca vi acasa si te culci.

| chocholate a răspuns:

Ai putea sa iti faci noi prieteni pe acolo.