| nicko a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mi sw mai downloadeze toate fisierele in c? sa se downloadeze in E sau D?

2 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Detaliaza te rog frumos.
Daca downloadezi cu broserul de internet Mozzila poti intra meniul Tools la Option si acolo selectezi partitia unde vrei sa se salveze fisierele.
In mod asemanator se face si pentru Internet Exploerer.
Insa daca folosesti programe de downloadare trebuie sa te uiti mai atent la setarile acestuia.
O seara placuta,

| astertix09 a răspuns:

Cauta in optiunile programului pe care il folosesti pentru download si alege alta unitate si alt director pentru download.
Uite postul de pe blogul asta avand si capturi de ecran
iti arata ce sa faci pentru a schimba in firefox locul de download http://blogmines.com/......refox-3.5/