| Kidooooo a întrebat:

Ce sa mai desenez(pe foaie)?

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu, portrete ale vedetelor, chipurile prietenilor, ale colegilor, ale parintilor, rudele, animale, fructe, peisaje, haine etc.Bafta!

| yoo23 a răspuns:

O fata de leu
casa viselor tale
un inger
o parte dintr-o localitate ( urbana sau rurala)
un sat de tarani
o campie

| Asdfasdefta a răspuns:

Ai uitat sa dai fundite rolling on the floor

| CreepyCrow a răspuns:

Ceea ce simti in acel momenthappy

| ELLSSA a răspuns:

Draga didi, esti o norocoasa ca te-ai nascut cu acest talent.Incearca si tu peisaje, un portret sau chiar un autoportret.Asa pe foaie cu un creion sau chiar cu un carbune special.Bafta multa si spor la desenat!

| zxzx a răspuns:

Manechine

| kris666 a răspuns:

Deseneaza un copac, iar apoi citeste "interpretarea psihologica a unui copac" si asa afli si u mai multe despre tine intr-un mod inteligent si placutbig grin

| AℓєLoveD a răspuns:

O floare... o inima... ce ai chef

| daya11 a răspuns:

Pai, poti desena tot ce vrei tu.De aceea desenul este modul multor persoane de a-si exprima sentimentele. Daca ai talent, poti desena ceva abstract.De exemplu, eu am desenat o femeie care, dintr-un unghi se vedea normal, dar din alt unghi se vedea ca o pereche de ochelari cu rama. ciudatalaughing. Deseneaza, stiu si eu, lucruri amuzante, simple, dar dragute.Cauta pe google poze si incearca sa le copiezi "dupa ochi". Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| iPhone_3149 a răspuns:

Deseneaza sunete.big grin sau un portret ceva.tongue