| Rallu a întrebat:

Ce seriale frumoase stiti? gen the vampire diaries, weeds etc. Lasati si o mica descriere a serialului. dau funda :*

7 răspunsuri:
| Agnes00 a răspuns:

How i met your mother: Serial despre un tip care povesteste copiilor lui cum a cunoscut-o pe mama lor. De aici si povestile amuzante ale unui grup de prieteni de-a lungul timpului.

Dexter: Serial despre un barbat care lucreaza pentru politie, dar care este in acelasi timp criminal la randul lui, dar omoara numai oameni care au facut rau. Priemele 2 sezoane iti vor bubui mintea.

The mentalist: Este vorba despre o echipa care se ocupa cu crime. Mentalistul este personajul principal care ghiceste criminalul in functie de indicii precum comportamentul oamenilor si tot ce tine de asta. El vrea de fapt sa-l gaseasca pe Red John, cel care i-a ucis familia.

GLEE: un serial-musical in care este vorba despre tineri care nu sunt neaparat frumosi sau nu au neaparat multi bani, dar au talent. De aici si povesti de dragoste sau povesti in general cu adolescenti grasi, intr-un scaun cu rotile, prosti, gay...dar care sunt extraordinar de talentati.

| Deea236 a răspuns:

Te ador seriale mele: Triunfo del amor, Culoarea fericirii.

| FashionKitty a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac iCarly si Pretty Little Laiars, cel din urma pare fain, adica citesc cartea...

| roxana16 a răspuns:

Playfull kiss(este vorba de un baiat caruia ii place de o fata dar nu vrea sa ii arate in mod normal si o cicaleste mereu...si ea il place pe el)e un serial korean o sa tii se para urat cand auzi nume de koreeni sau japonezi dar daca te uiti la vreo 2 seriale o sa ajungi sa vrei sa vezi mai multe(asta am patit eu)este supeeerb:X:Xfunda?happy

| Petronela7 a răspuns:

Gossip girl - despre viata adolescentilor, in special bogati
90210 - despre adolescenti nu neaparat bogati, ci aproape de toate tipurile.
Modern Family - comedie, sunt 3 cupluri : o familie cu 3 copii, 2 barbati gay care infiaza o fetita, si un om mai in varsta casatorit cu o tipa tanara care are deja un baiat de 8 ani (cele 3 familii sunt inrudite, astfel formeaza o mare familie). E o comedie reusita si il recomand.
Two and a half men(recomand), How i met your mother
House - despre un doctor ironic, foarte inteligent care aproape tot timpul are dreptate - il recomand si pe acesta
Grey's anatomy - despre doctori, dar se pune accent mai mult pe viata personala a acestora decat pe medicina propriu zisa (ca in House)

| Sarky a răspuns:

Salut eu ma uit la dexter si vreau sa spun ca sunt "obsedat" de el http://www.imdb.com/title/tt0773262/

.

| ralughi a răspuns:

Salut rallu tu cam cati ani ai ca sa-ti spun ce seriale stiu