| LoveMcDreamy a întrebat:

Ce site imi recomandati pentru a scrie si a pune imagini cu vedeta care o vreau? nu pizap! astept! funda!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Adda97 a răspuns:

Tumblr este super
acolo poti sa iti faci o pagina dedicata vedetei pe care o vrei, si poti si comenta poza

| Gaby10 a răspuns:

Sunt foarte multe site-uri. Daca doresti ca site-ul sa fie in romana iti recomand:www.sunphoto.ro; daca doresti sa fie in engleza:www.deget.net.
Este extrem de simplu, poti comenta, poti primi comentarii si multe altele.Totul depinde de alegerea ta.

| vio_1716 a răspuns:

Mai bine faci un grup pe facebook (gen fan-club), cu fanii care admira vedeta care o admiri si tu si puteti posta si comenta...