| ♥•ßyencuţa•♥ a întrebat:

Ce statusuri cool stiti? Fundita!

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Am invatat sa nu pierd timpul cu cineva care nu este disponibil, sa si-l petreaca pe al lui cu minebatting eyelashes.

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambestihappy.

A sosit sfarsitul LUMII?
Nu te panica!
Vino in Romania!
Suntem cu 50 de ani in urma!hee hee

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!

Crezi in dragoste la prima vedere ...sau trebuie sa mai trec o data!

Imi iubesc prietenii, dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor...winkingwinking

Iubi cand intri... dati 2 palme si iesi!

Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.

Cand am fost cu tine m-am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat.

Niciodata plina de mine…dintotdeauna satula de altiibatting eyelashes.

Oferta primavara-vara: la fiecare buzz dat primiti un ignore gratis!

6 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Esti patetica.

| savingyou a răspuns:

Don't be sad don't be blue FRANKENSTEIN was ugly too... =D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici http://www.statusurimessenger.com peste 5000 de statusuri din toate categoriile si adauga zilnic altele!

Răspuns utilizator avertizat