| SuperStar a întrebat:

Stiti statusuri cool? dar in care sa se vb despre surori?

5 răspunsuri:
| manuelaaa a răspuns:

Ai fost langa mine cand am cazut si m-am lovit,
ai fost langa mine cand eram batuta de un tignit,
ai fost langa mine cand am fost pedepsita,
ai fost langa mine cand am fost lovita...
MAI PLIMBA DRA*U URSU CA-MI ADUCI GHINION!laughingstatustongue

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Sts cu fitesadsuroriVremurile trec, dragostea trebuie s? ramana. Nu te mai iubesc, din contra, te detest. Esti o rea. status urari(surori) m sa-ti cer acum o favoare care s-ar putea sa-ti sune un pic nebuna, si pe care am s-o tratez ca atare, ca si cum eu as fi cel care ar primii scrisoarea.declaratii(status) Oare dragostea mea ti-a presarat pulberea stelelor in ochii tai atat de stralucitori si frumosi
Pentru saab005 (IGOR)
Categorie : poezii Din cauza virstei... Mi-i rau de tot ce se petrece De tot ce pasu-n urma-l fac, Mi-i rau de cel ce nu iubeste Ca pling, ca sufar si ca tac... In timpul asta ce-i f

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca e lumea grea ma ajuta sora meah si la greu da si la bine nu se desparte de mine:Xlove struck:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca din cer mi-ar pica o stea, ca inima ta as pastrao-o pentru todeauna si as spune lumi integi ca mi-a dat sora mea ''nebuna''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca e lumea rea, ma ajuta sora mea. Si la greu da si la bine ea nu se desparet de mine! love struck