| PamPamGoesGreen a întrebat:

Ce stiti despre Gold Plaza? (Baia Mare)
In afara de ce s-a scris pe site.laughing

5 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Iti spun eu este super tare este destul de mare poti sa te uiti de net uitehttp://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0 asa arata pe cand a inceput dar acum este aproape gata uite cum v-a arata http://www.google.ro/......tp?/imgres arata superb pana acum nu stiu ce sati zic de ea sunt convins ca este super tare prima data cand se deschide ma duc direct la cinema sa vad ceva film de comedie sau ce este pe acolo cred ca mama o sa strabata tot gold plaza sa-si cumpere haine bla bla bla iar eu cred ca ma duc pe la electronice cred ca va fi mai super ca si real dea bea astept si se va deschide pe 4 noiembrie adica peste cateva zile altceva nu mai am ce sa-ti zic sper sati placa ce zic

| Ofiintă a răspuns:

Sunt sin Baia Mare si vizitez destul de mult
Este un mall
cuvantul spune totul
Cred ca ai mai fost la un mall si sti cum este

| Ofiintă a răspuns:

Aaaa si inca un lucru
Super haine
Sincera sa fiu m-am plimbat odata
siiiii Wow haine love struck
si am fost ieri la cumparaturi prin centeruri
si-i era foarte greu sa-mi gasesc ce-mi place
dar ce-i prostesc la magazinele astea de haine este ca am vrut sa-mi iau tricouri sport
si cica
acum iarna nu-s tricouri cu maneca scurtarolling on the floor
ce proaste
avem foarte mare noroc cu mollul asta
gasesti tot ce-ti doresti
pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu sunt multe alte lucruri de zis. In 4 noiembrie se vor deschide undeva la 60% din totalul magazinelor. Si treptat pana in februarie se vor deschide si restul. A, si inca ceva, KFC vine la Gold Plaza doar din mai anul viitor, fiindca nu s-au inteles la taxa de deschidere. Mai multe vesti o sa aflii dupa deschidere. Oricum o sa fie super mall-ul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce filme noi sunt?