| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiti despre viata reala a lui ed westwick(chuck bass-gossip girl)! Il reprezinta rolul pe care il are in serialul de succes "Gossip Girl"? As vrea sa stiu cat mai multe! Thanks a lot!

5 răspunsuri:
| emmaangel a răspuns:

Ed Westwick( Edward) s-a nascut pe 27 iunie 1987 in Anglia( de aici aceea voce sexy) si este atat actor cat si muzician ( are o formatie numita The Filthy Youth( http://www.myspace.com/thefilthyyouth ). Este fan Chelsea, iar in viata reala se intalneste cu co-star-ul Jessica Szohr( Vanessa). Va juca in noua adaptare a romanului lui Emily Bronte, La Rascruce de Vanturi ca si Heathcliff impreuna cu Gemma Arterton(Catherine)Are un 1. 77 inaltime si este prieten foarte bun cu co-star-ul Chase Crawford.
XOXO:X

| emmaangel a răspuns:

@Ploaia, cred ca te referi la Sebastian Stan( Carter Baizen), iubitul lui Leighton Meester(Blair), care s-a nascut la Constanta, Romania. Ed e 100% Englezlaughing

| Ploaia a răspuns:

Am auzit niste zvonuri ca ar fi roman, sau un mic procentaj roman.

| Ploaia a răspuns:

@Emma, da ai dreptate dar am spus ca sunt doar zvonuri tongue.
Tocmai ce am vazut Spread cu Sebastian Stan.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow chiar e roman carter baizen? E chiar tare! Uite vedeti ca si noi putem ajunge sus! Ii doresc sa tinteasca cat mai sus!happy