| mariutza98 a întrebat:

Ce trasnai ati facut in scoala generala? Ca ma plictisesc si vreau sa ma amuz putin.

14 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Intotdeauna am fost considerat un elev model in fata profesorilor, dar habar nu au ei ce imi trece mie prin caplaughing

| Sconcsiş a răspuns:

Poi la un moment dat eu cu un prieten am luat niste branze topite, le-am desfacut pe o parte si apoi le-am aruncat pe peretele de la buda laughing Asta a fost acum 2 ani in clasa a 4a. Intre timp eu m-am mutat la alta scoala. Prietenul care a aruncat si el mi-a spus ca si acum mai sunt branzele alea acolo laughing)

| MistikkGirl a răspuns:

Pai eu steateam pe hol ca nebuna privind la baietii din clasa vecina big grin Sunt tare frumushei big grin big grin big grin

| DoubleS a răspuns:

Trasnai? Pey... ca am spart ghiveciul cu ditamai ficusul de m-am intepat, am cazut cu banca la ora de geografie, am cazut pe dulap, in pauza cand udam florile, era din grasela sa sarut un baiat cand am alunecat pe gheata ( era iarna... mi-am cerut scuze, rosind toata, si am plecat spre clasa), am baut bere la scoala cu colegele ( au avut ele, si mi-au dat si mie) si ne-a prins invatatorul ( da i-am dat si lui si ne-a lasat in pace), am scapat din mana ceasul cand ii puneam baterii ( la ora de romana. logic ca s-a spart, da` am cumparat altu mai nice) am alergat cu rolele pe hol ( era de un iunie, ziua copilului, si am vrut sa ma duc la baie) si am facut ditamai buba-n cot si mi-am pierdut lanticul de aur ( mia cumparat altu` big grinbig grinbig grin)

| Madalin a răspuns:

Eu am patit-o., Am ajuns la director pentru ca am aruncat cu crete in profu de geografie.Si m-a vazut directorul si a venit jos in curte si m-a dus la el in birou.big grin

| msonegirl a răspuns:

1. Ne-am batut cu frisca, cu apa.
2. Am pus pasta de dinti pe clanta usii, la ultima ora de "reclama si pub.", apoi ca nu ne lasa profu' acasa l-am "batut pe umar" cu pasta de dinti. Cand s-a dus in cancelarie toti prof chicoteau laughing Pedeapsa: 1 pct la purtare toti. oh go on
3. Invatam dupa amiaza si era o zi de iarna.am inchis becul si am tinut de usa, profu a crezut ca suntem plecati si a plecat si el. Imagineaza-ti cum a facut cand ne-am intalnit cu el pe strada laughing
4. Am baut in ora de TIC o sticla de 0, 5 de visinata. Cand s-a facut prezenta, raspundeam la fiecare, numai la mine am zis absent laughing
5. De chiulit oh go on nici nu mai tin minte de cate ori ma dadeam cu fond de ten mai deschis si ma duceam la cabinet laughing
6.Am adus un catel in clasa la ora de contabilitate si ma jucam cu el. La sfarsitul anului m-am trezit cu cea mai mare medie.
7. In timpul unei teze mi-am cerut voie la magazin sa-mi iau tigari si profu mi-o dat de la el laughing in pauza mi-a luat chiar si o cafea laughing

As putea scrie un roman cu peripetiile mele... dar te-as plictisi laughing

| devilll a răspuns:

Lipeste 1 leu cu superglue pa hol sa vezi cum se apleaca lumeatongue

| SexApeeal a răspuns:

Poi am facut asa de multe tampeni ca nici nu mi le amintesc pe toate! O faza tare a fost cand toata clasa canta un cantec : Hai copii veniti aici, Ia priviti cate furnici si eu in loc sa spun furnici am spus gagici sau cand in loc sa intru in baia baietilor am nimerit baia fetelor in clasa intai, si erau niste fete de a-5a care au inceput sa urle!laughing

| acdcfan a răspuns:

Am facut pe mine, am spart un geam, mi s-au rupt pantaloni, m-am batut cu unu, am fumat, mi-am dat limbi, am chiulit si am incercat sa invat.

| toteusunt a răspuns:

Eram la ora de romana si profu nu era venit laughing si cosu de gunoi era in fata mea, eu statea in banca a 3-a randu de la perete... si am aruncat o sticla fix cand a intrat profu laughing) si sticla s-a dus in tocul de la usa si apoi in catalog laughing normal ca profu a facut crize si m-a dat afara de la ora... si peste 10 min vine diriga ca eu ce fac afara? rolling on the floor)

| Metallicaaaa a răspuns:

Pai eu vreau sa iti zic ceva dar nu despre scoala eram cu un prieten si ne jucam fotbal cam la vreo 50 de metri de tren si am jucat numai fotbal si dimineata m-am trezit cu un politist la mine acasa ca cica am sparta un geam la tren (eu nu am aruncat nimic nici prietenul meu) si trebuia sa ma duc undeva la politia trenurilor sau asa ceva si m-am dus si eu si prietenul meu si ne-a pus sa recunoastem ca cica am aruncat cu piatra in geam dintr-un picior, prietenul meu a recunoscut, dar eu nu si mi-a zis ca o sa aduca martori blablabla... a trecut cam vreo 2 luni si tot nu mia mai zis vreun politist de amenda ce noroc sper ca nu trebuie sa o platesc da doamne. fundita? Scuze de atata scris PA PA.

Răspuns utilizator avertizat
| Riri a răspuns:

In cls 8-a aveam un profesor destul de enervant, si de fiecare data cand ne enerva, vroiam sa ne razbunam pe el. ASa ca, ne-am gandit sa ii punem un ac in scaun (nu chiar unul mare). ca sa se aseze in el.Veche poanta asta, da era fun totusi.Stateam in banci.asteptandu-l pe prof.si deodata am vazut ca in loc de proful respectiv intra directorul, sa ne spuna sa tacem odata din gura, ca profu' are ceva de rezolvat, da sta el cu noi pana ce vine ( ne-o predat si el ). asa ca inainte sa apucam sa luam acul, el s-a asezat frumusel in ac.si strigand de durere s-a ridicat si s-a dus dupa diriga oh go on laughing rezultat? o certa mare cu diri,+ sedinta cu parintii angry
:* the end

| Nikollee a răspuns:

Paii` eram in clasa 5
si profii nu ne lasau sa chiulim`
asa
ca ne-am luat inima`n dinti si am arunkat ghiozdanele pe geam de la etajul 3!
rolling on the floor
din fericire era acolo directoarea si unul din ghiozdane i`a cazut direct in cap!
rolling on the floor
imaginati`va cum cazuse directoarea cu cracii in sus si noi ne uitam la ea `! eu una lesinasem`! 1 de ras bineinteles rolling on the floor
va dati seama ce am patit, nu trebuie sa va mai spun! rolling on the floor