| cr1571n3l a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa ma fac mai inalt? apropo am doar 1.84 cm inaltime.

Răspuns Câştigător
| cal3star a răspuns:

Dupa parerea mea esti destul de inalt. Dar daca vrei un sfat (cum m-am inaltat eu 15 cm intr-un an aproape). Am fost original.
Crede-ma suna tampit dar asa am facut.
Stai pe crouch si dupa sari cu toata puterea in sus si in timpu asta te intinzi mult cu mana, faci 5-10 cu mana stanga, 5-10 cu mana dreapta, si dupa inca 5-10 cu ambele maini. Fai timp de o luna asta, dupa te poti oprii si vei vedea miracole.
EU cel putin am reusit!

BAFTA!

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Esti inalt man! da daca vrei sa devii mai inalt du-te la basket! e adevarat chair te inalta!

| Cretzule a răspuns:

Eu am 1. 89 si am aceasta problema

| angeltyo a răspuns:

Glumesti? Esti deja foarte inalt, ce-ti mai trebuie? Dar daca chiar asa de mult vrei, baschetul sau handbalul iti pot indeplini dorinta.

| Mynu a răspuns:

Buna! Poti sa te duci si sa faci inot. fundita?

| onutza_6638 a răspuns:

Basket`ul este cel mai eficient dar nu crezi ca arati suficient de bine la inaltimea aceasta.

| sweetydienutza a răspuns:

Pai eu zic ca esti destul de inalt dar cum ziceau si cei de mai jos inot, basket si alte sporturi