| bebelutzu a întrebat:

Salut, dacă sunt slăbuț si inalt cam 1.84 cm, nu am atracție la fete?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

In general pe fete le intereseaza cati bani ai si abia apoi cum arati, dar daca tu esti nemultumit de faptul ca esti slabut, poti sa mergi la sala sa pui pe tine ceva muschi.

| bebelutzu explică (pentru wildthing):

Mie fetele materialiste îmi displac, ca în cazul în care ramâi fara bani te lasă baltă.

| wildthing a răspuns (pentru bebelutzu):

Toate vor bani intr-un fel sau altul.

| PinkCutePeach a răspuns (pentru wildthing):

Gresit,normal f****** people logic, gamer emo ..Nu vor

| TanteMarianne a răspuns:

Ba mie imi plac baietii inalti si slabi.acum unora de la mine din clasa le plac inalti cu muschi, dar nu stiu.altele nu au o anume preferinta.

| Alex12345678901234 a răspuns:

Pai dacă ești martalog, rămâi cu ****.