| Puffulets ♥ a întrebat:

Ce trebuie sa faci in jocul star doll?straight face

5 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Este usor mai intai joci niste jocuti faci ceva banii apoi iti cumperi haine, cercei bratare etc iti faci propia ta camera iar daca vrei sa ai acces la mai multe va trebui sa fi super star asta costa succes

| madalina97_7913 a răspuns:

Este usor. iti cumperi haine, una, alta, te machezi, etc etctonguelaughing

| LovelyBitch a răspuns:

Este foarte simplu.trebuie sa-ti faci cont, apoi iti cumperi haine, iti amenajezi casa iar daca vrei sa fi superstar (trebuie sa platesti) primesti o anumita suma de monede virtuale care le poti folosi pentru. haine, machiaj etc. sper ca ti-am fost de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super usor jopku