| fnbjgnb12455xoxo050304fngnvnejvyfjhb993rvntn4i a întrebat:

Ce trebuie sa folosesc pentru ca gardul din lemn sa nu se degradeze?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dai cu un lac protector, apoi vopsea de buna calitate, te poti adresa magazinelor de specialitate(daca dispui de buget) la tara se da cu ulei ars de motor.
O zi bunahappy

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu este vopsit si il vopsesti da-l cu ulei de in.Intra mai putina vopsea si protejeaza si lemnul.

| TPUuser199 a răspuns:

Da-l cu lac

| BBnikki a răspuns:

Acopera-l cu nylon laughing glumesc, acopera cu grund si apoi cu lac din ala de la reclama, gen Kober big grin