| JustMelavJustMe a întrebat:

Ce urati cel mai mult?
Dar ce iubiti cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Urasc nedreptatea, iubesc arta ( incluzand muzica si desenul ).

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Urăsc minciuna, iubesc sinceritatea!
Pa, pa.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

O urasc pe o vecina
iubesc fotbalul

| forever4you a răspuns:

Urasc dragostea cand te face sa plangi sa sa suferi si il iubesc pe Stefanlove struck

| CookieșiParty a răspuns:

Eu urasc sa inghita gaurile negre totul! Si mai urasc ca oameni nu sunt asa de bunicum Dumnezeu se astepta!
Eu iubesc ca cineva sa doneze la pensionari! Mi-e mila de ei! Si iubesc ca oamenii sa fie Ecologici!

| alexutzu00791 a răspuns:

Ma urasc pe mine si iubesc ce ma inconjoarahappy

| NighTy a răspuns:

1.Scoala
2.Viata:X

| mihaelaa18 a răspuns:

Cel mai mult urasc minciuna,tradarea si indiferenta, cel mai mult imi iubesc familia, prietenii care mi-au dovedit ca sunt prieteni cu adevarat si persoana iubitalove struck

| Anax13 a răspuns:

Urasc cand sunt jignit sau cand sunt jigniti prieteni mei...si iubesc familia si prietenii...