| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-aţi propus să faceţi vacanţa asta?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Să mai urc doua, trei trepte pe scara dezvoltarii personale.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Rămâne în concediu să văd ce voi face!
Pa, pa.

| Flaviius87 a răspuns:

Ce este aia? vacantele de obicei se muncesc la mine
Invat pentru Titularizare si lucrez!
... si printre picaturi mai scriu pe acest blog: http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/
Tu ce ti-ai propus?

| AndreiP98 a răspuns:

Sa nu mi-o irosesc...Dar cam asta fac

| Marry17 a răspuns:

Eu plec la mama in spania, la 3 zile dupa nunta surorii melebig grin...tu?smug big hug

| AngelMuscleman a răspuns:

Desen in creion adica sa fac benzi desenate si ma joc pe pc

| Silvya18 a răspuns:

Sa stau cu iubi meu

| spirt1 a răspuns:

Poi din moment ce am terminat cls.a-VIII_a. Toata vara o sa fie plina cu distractie, gen :petreceri, iesit cu tovarasii.laughing

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna Georgi!
Interesanta intrebare...eu mi-am propus sa ma relaxez,distrez,bucur de vacanta cat de mult pot! apoi pe plan secudar sa citesc o carte sau doua sa imi fac caiete de vacanta mate/romana, sa merg in tabara, sa ma intalnesc cat de mult pot cu prietenii si multie alte lucruri pe care stiu ca nu am timp sa le fac dar tot sunt nehotaratabig grinwinking.
Te salut! Pa!

| Catalina13_8929 a răspuns:

Mi-am propus:sa ma bronzez. sa imi fac ziua de nastere undeva la piscina.sa merg la mare.sa ma distrez sa merg in Germania sa merg in Italia:X:*

| ℓυℓυ a răspuns:

Eu una momentan sunt ocupata cu bac'ul. dupa admitere la facultate iar in august o sa plec in vacanta in Italia la mama mea big grin

| ElenaDianaa a răspuns:

Distractie.tu?