| iuliana21 a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa faceti? mie sa gatesc. voua?

34 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie sa citesc.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai imi plac mai multe lucruri happy
Imi place sa ascult muzicaa, sa ma plimb si sa calatoresc.big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place sa gatesc, sa citesc, sa am grija de florile din gradina (am o gradina super cu multi trandafiri, crini, muscate, panselute, regina noptii, gura leului, manusa maicii domnului). Deasemeni am foarte multe flori la ghiveci de care imi place sa ma ocup, si ...sa nu uit, TPU.

| Flav a răspuns:

Imi place sa ma pierd in cearceaf cu fata mea, doar cu ea stiu ca pot ajunge unde as vrea.
Imi plac diminetile cu miros de cafea.
Imi plac serile cu baietii care se prelungesc pana dimineata sub preludiul berii.
Imi place sa privesc ploaia si sa umblu prin ea.
Imi place sa citesc, sa aflu lucruri noi.
Imi place sa mai pot face aceleasi lucruri pe care le faceam cand eram copil happy

| Flav a răspuns:

laughing) lia nu ma intarata. nu vorbesc de lucrurile facute din inocenta si nevinovatiebatting eyelashes
Iti place sa gatesti si sa faci curat? Mai sa fie, dar cam toate de aici au niste calitati de spui c-a dat norocul peste tine in casa si nu mai ai loc de el.
Iti propun sa facem o calatorie impreuna sa vezi ce lucruri faceam cand eram copil, si cum le am perfectionat rolling on the floor

| Flav a răspuns:

@lia, sufletul de copil e nemuritor, deci invitatia mea va ramane deschisa vesnichee hee

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sa gatesc, sa calatoresc, sa citesc psihologie, sa beau o bere cu baietii in oras, sa-i fac pe unii sa realizeze ca-s deplasati, sa rad, sa CANT la chitara, sa fac diferite dispozitive electrice.

daniela
| daniela a răspuns:

Sa calatoresc. imi place la nebunie sa vad mereu ceva nou

| inna a răspuns:

Mi-e imi place cel mai mult sa merg la sala sau cand stau acasa sa ma uit la un serial american, sa citesc o carte buna.

Shin
| Shin a răspuns:

Sa mananc ce gateste eabatting eyelashes
Glumesc... Presupun ca-mi place sa am grija de animalutele mele, sa joc GO, sa gasesc noi modalitati prin care sa-mi chinuiesc sora... chesti... tongue
Shinwinking

Shin
| Shin a răspuns:

Sa mananc ce gateste ea batting eyelashes
Glumesc... Presupun ca-mi place sa am grija de animalutele mele, sa joc GO, sa gasesc noi modalitati prin care sa-mi chinuiesc sora... chesti... tongue
Shin winking

mlm
| mlm a răspuns:

Gatit, calcat, curatenie si citit.

| lia a răspuns:

Imi place sa privesc apusul pe nisipul inca fierbinte, sa conduc, sa calatoresc, sa gatesc, sa fac curat, sa desenez, sa fac fotografii, sa citesc... Eheeee lista poate continua tongue
@Flav, ce faceai tu cand erai copil? laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Doar nu vrei sa recunoasca fetele ca prefera sa se uite la telenovele in loc sa gateasca rolling on the floor
Si apoi, exista firme de catering peste tot, nu inteleg care ar putea fi problema, solutii se gasesc rolling on the floor
In ceea ce priveste invitatia ta, ma gandesc daca eu as putea fi interesata la fel de mult acum, ca nu mai sunt copil, de lucrurile care le faceai tu in copilariehee hee

| Bianca_4346 a răspuns:

Imi place sa ma plimb in parc cu prietenele mele si catelusul meu ..si imi place sa ''ma joc'' cu fratemiu...adica sa ne chinuim

| LoryM22 a răspuns:

Si mie imi place sa gatesc si sa calatoresc.

| DMV a răspuns:

Mie-mi place sa ma uit la oameni. Cand ies de la birou si nu am nici un chef sa ajung acasa, ma opresc acolo unde sunt (cel mai des pe trepte la metrou la Unirii) si ma uit la oameni.

Răspuns utilizator avertizat
| alma a răspuns:

Sa ma uit la stiri.

| Roxata a răspuns:

Sa pictez/desenez.

| zeDruit a răspuns:

Sa creez lucruri.

| elinea a răspuns:

Mie sa mananc, si sa gatesc la fel de mult si sa mi fac fericite persoanele iubite din viata mea atat cat reusesc. numai bine

| aurelian07 a răspuns:

Sa joc fotbal

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Imi place sa desenez, sa stau pe afara cu prietenii, sa ma joc pe net, sa vorbesc pe mess si sa stau pe hi5.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Imi place sa desenez,sa stau pe afara cu prietenii,sa ma joc pe net,sa vorbesc pe mess si sa stau pe hi5.

| machupicchu a răspuns:

Chiar daca parea banal, cel mai mult (in afara de a studia si de a citi) imi place sa ajut (tot ceea ce inseamna ajutor) daca pot... si fara sa doresc recompense pentru aceasta, imi este de ajuns sa stiu ca fiinta respectiva in sinea ei este multumita...ca pot sa zaresc o sclipire de moment in ochii atat de expresivi, sclipire de multumire si poate si de fericire, chiar daca numai pentru putin timp...

| just.for.you a răspuns:

Sa gatesc e unul din lucrurile la care ma pricep si imi place dar cel mai mult imi place cica dupa parerea unora sa infrang inimithinking oare e asa?thinking

| mitica_6163 a răspuns:

Crissu, ti-e ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi imi place sa manac ce gatesti tu.asa-i ca am foarte mult curaj? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fac sex:X