| EveTorres a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpul liber?(sa cantati sa petreceti cu prieteni etc.) mie una imi place sa cant!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In fiecare duminica stau pe laptop si imi intind picioarele pe la benzinarii cand sunt acasa ma joc la ps3

| baru a răspuns:

SSal. Sex, Sex, si iarasi sex Pa

| Jadis a răspuns:

Mie imi place sa stau pe Facebook si sa vb pe mess cu prietenii. Si mai ies si afara daca am timpwinking

| shadovv a răspuns:

Sa fac muzica, sa scriu verse, jogging, sa citesc, play wow, plimari prin oras cu castile in urechi... etc.

| wolfer18 a răspuns:

Sa cant, la orga/chitara.

| RUMBURAK a răspuns:

Sa sparg banci! de aceea cred ca atunci cand au sa ma prinda timpul liber o sa fie o problema! tu ce zici?

| CalipsoGirl a răspuns:

si ce? ce intrebare e asta?
mie imi place sa decupez articole din ziar

| Cristinutzzza a răspuns:

Pai daca vrei poti sa canti si cu prieteni tai ca sa faci amandoua lucrurile deodata.
sper ca ti-am fost de folos.:*