| DanyXhell a întrebat:

Ce ziceti sa fac mai bine, sa merg la strand maine daca se deschide si e cald, sau sa stau sa invat pentru examene, sa repet si dupa aia sa merg dupa ce le-am dat pe toate? Funda!

Răspuns Câştigător
| musique_1043 a răspuns:

A doua varianta o sa iti para mai bine dupa :d.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la strand intai stai putin vreo ora si dupa pleci la repetat apoi te duci iarasi ori repeta intai si dupa faci bombe la strand

| marian2011 a răspuns:

Mergi la strand :p

| alecssa_5336 a răspuns:

Invata pentru examene. Apoi ai tot timpul pentru a te distra. Si eu dau examenele pe 20 si 22 iunie si prefer sa invat sa intru la liceul pentru care optez, desi cand deschid cartile ma apuca o lene, dar asta e.dau examenele si apoi ma distrez.

| xd_5261 a răspuns:

Invata treci de examen ai tot timpul inainte sa te duci la strand

| claudia_2352 a răspuns:

Cum vrei tu du-te distreazate o sa iti placa sa faci plajasa te bagi in apa du-te sa te distrezi

| claudia_2352 a răspuns:

Sau da ai tot timpul din lume sa te duci la strand mai intai invata

| nadiaaly a răspuns:

Eu as zice sa mergi la strand dupa ce dai toate examenele! :-b