| denisa_4116 a întrebat:

Ceau unde pot gasi jake si blake episodul doi in romana imi dati niste site-uri
Cine imi da da fundita promit mersi!

Răspuns Câştigător
| MaRia_1799 a răspuns:

Il gasesti pe youtube da ii pe partibig grin!

9 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Deci sincer nici eu nu am gas normal tot ce vrei este pe vplay incearca mai incolo poate reusestiwinking

| Crissy9Sweet a răspuns:

Poti sa le gasesti pe http://www.desene-animate-online.net/......-date.html dublate in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu dar daca gasiti sa-mi spune-i pe id: iuliaiuliana29

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peteava.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.matei.ro asta este site-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www.peteava.ro si sigur gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pe www.peteava.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te petevea acolo vei gasi tot ce vrei dublat in romana scrie asa jake & blake pe teva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe jake si blake