| AnaAmalia31 a întrebat:

Ceau! happy Vreau si eu sa fiu admina la o pagina pe facebook...( cu statusuri, cu elimina poze etc. ) Mi-ar place foarte mult! Sunt activa!winking Ms love struck Dar pagina sa fie cat de cat activa! big grin Funda pentru cel care ma pune admina si imi place pagina love struck!

5 răspunsuri:
| Bogdan_Ionescu_1987 a răspuns:

De ce nu iti faci tu pagina ta? Si daca spui ca esti activa, poti veni cu lucruri interesante si o sa ai destui fani.

| AnaAmalia31 explică (pentru Bogdan_Ionescu_1987):

Am avut 2 pagini, dar nu am rabdare pana cand sa ajunga destul de active. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan_Ionescu_1987 a răspuns:

Incearca sa vii cu ceva nou pe piata..si ai sa vezi cat succes o sa ai.Trust me