| anonim_4396 a întrebat:

Cei care aveti IMVU folositi Imvu Mafia pentru a va face VIP sau nu? Daca da spuneti-mi, e vreo hackereala sau sunt niste oameni...care vor sa ne ajute?(Numele imi pare dubios) Va rog multhappy! Multumesc!

71 răspunsuri:
| oareux a răspuns:

Nu stiu nici eu sigur ce e cu mafia. dar e folositor mi-am facut sute de credite cu el.si nu stiu sa ma fac vip.se poate cu mafia?

| Maria002 a răspuns:

Buna! Eu te pot face asa pe gratis vip pentru ca sunt de 5 ani si am mai facut sute de oameni Vip numai ca imi trebuie contul si parola pe privat

| RareşTPUro a răspuns:

Cum se foloseste plss imi ziceti va rog "imvu mafia"

| RougeEttiquete a răspuns:

Nici eu nu stiu daca ma pot face VIP dar nu stiu cum sa folosesc codurile de pe imvu mafia.ma ajutati?

| Cathyy a răspuns:

Www.imved.com pentru VIP. > funda? :D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca realizati.
dar da puteeti.mai ales daca jukti imvu de mai bine de 5 ani.si stiti pana si ultimul siretlic. stiu mult prea multe.si desi le stiu.am doveditt organizatiei imvu ca poti fi cea mai tare ft de p imvu. fara sa fii vip.am fost cea mai populara.nu am copiat p nimeni.si sa nu o faceti.acu eu fac legile acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda super eu una incerk sa ma fac vip joc imvu de 1 an stiu foarte multe despre el:p Da e adev ca poti sa fii populara si fara sa fii vip dar totusi e ceva cool sa fii viplaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal asa ar trebuii eu am cont pe imvu mafia dar caut cum sa fiu vip daca stie cineva sa imi zca si mie ms mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal asa ar trebui eu am cont pe imvu mafia dar caut cum sa fiu vip daca stie cineva sa imi zca si mie mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa-ti incarci bani de pe imvu mafia nu are nimica nu ti se intampla nimica dar daca vrei sa te faci VIP trebuie sa platesti catva pe lunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
In principiu, ca sa te lamuresti ar trebui sa intri pe site-ul lor sa dezbati anumite subiecte cum ar fi VIP ( IMVU MAFIAS) with "s"winking Sunt unele subiecte care nu pot fi discutate asa in "public" sa zicem... Momentan sectiunea ViP free is closed tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarat! Eu am facut tot ce imi cerea acolo(cu emailul) si peste o saptamana am devenit VIP si mi-a dat si 3000 de credits reali! Deci.nu mai asteptawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa ma fac vip
?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e siteul cu care pot face bani pe imvu... spuneti-mi va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fraiere nu te face VIPtonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca se poate. Doar m-a facut si pe mine, happy. forumul e imvumafia.hqforums.com

Ca sa te lase, trebuie sa fi membru pe forum cel putin o saptamana si sa ai 10 posturi parca... dupa aia faci instructiunile si, hopa, esti VIP.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca nu ma credeti... sunt psyche15. Dati-mi un PM acolo sa va lamurez, sau intrebati in chatbox.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot folosi imvu mafia pentru a face credite?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu tot nu m-am lamurit cum devin vip pe imvu cu mafia?-_-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da situ si eu am fost este frumos sa fii vip as mai vrea o data dar nu se poate cu imvu mafia te faci doar o datacrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te faci vip iti bani de pe contul pe careil ai sau din realitate? va rog frumos spuneti-mi si mie! please! 1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite cum sta treaba. am si eu cont pe imvu si pe imvu mafia. faza cu vipu chiar merge big grin pe bune trebuie sa le dai numa chestia aia "name token"si in cateva zile esti vip pentru o luan si primesti si vreo 3000 credits. nu merge decat odata totusi happy succes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ma fac vip? trebuie sa platesc ceva sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am facut vip cu mafia adica am fost... iti da 3000 crd... da nu e cine stie ce acum am mai incercat dar nu mai merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa te faci vip iti ia bani si in realitate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carei contul ala de facut bani ceva cu imvu mafia... si ceva mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MAAAH am nevoie urgent de bani am citit ce ati zis voi mai jos da sincer nu aam inteles nimic va rog imi explicati si mie mai usor cu stau treburile pe imvu? pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am facut mult credite dar nu stiu cum sa ma fac V. I. P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap, din pacate nu...

lol. Incercam sa restabilim, totusi. Deocamdata Don e "falit" :)), si l-am ajutat cu banii. O sa ne luam site nou, www.imvumafias.com, deci pregatiti-va. Apropo, www.imvumafias.org/community e forumul deocamdata, si sunt Ez1o. Dati-mi PM daca aveti nelamuriri, sau ceva de genu...