| nutzu' a întrebat:

Cei care sunteti atenti la intrebrile mele despre meciuri de fotbal stiti restul... pronosticuri pentru meciul Serbia Romania de la Belgrad de pe 10 octombrie... cel mai bun pronostic castiga.

Răspuns Câştigător
| ciumpalaku a răspuns:

3-0 pentru. sarbi

11 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Ori va fi 1-1.
Ori va fi 2-1 pentru Romania.

| daniDeeDee a răspuns:

2-1 pentru Sarbia sau in cel mai fericit caz pentru noi un 1-1 gol Mutu.

Hai ROMANIA!

| Brotacelu a răspuns:

2-2

| Monique_3125 a răspuns:

1-0 pentru Romania:X

| lifeForJesus a răspuns:

2-1 pentru Romania

| cipri08 a răspuns:

Sper ca tara mea, Romania, sa bata dar nu cred ca va bate...Sarbii astia sunt prea buni : kuzmanovic, stankovic, vidic, zigic etc. Scorul care cred ca va fi este 2-1 pentru sarbi

| night_crawler a răspuns:

Sincer cred ca o sa bata serbia...as putea fi considerat nepatriot... dar sa tragem o privire pe lotul lui razvan... apostol, mara, n.grigore...bun...nu zic k sunt jucatori rai... dar avand in vedere ca urmeaza preliminariile pentru europene...ar trebui intinerit lotul... un bud, parvulescu, b.stancu...si mai sunt si altii...adica ma gandesc... daca calificarea asta e pierduta...de ce sa nu alcatuiesc o echipa tanara dornica de performanta...

forza Romania! happy

| nutzu' explică:

Aaa...si sa dau si eu un pronostic
2-0 pentru serbia...

| nutzu' explică:

Bravo ciumpalaku...si tu ai fost pe aceeasi lungime de unda cu mine...numai ca tu ai fost mai aproape...felicitari...esti castigator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-0 pentru serbia...cred...Romania nu joaca nimica...

| okok11 a răspuns:

5-0