| zoomumba a întrebat:

Cei ce sunteti din cluj.am fost azi in decatlon in polus center si am auzit de la fratele meu mai mare si am si vazut ca un baiat s-a dat cu bicicleta prin decatlon si copiii se jucau cu mingea si tot felul iar intrebarea mea este ca si obiectele de slabit sau nu neaparat de genu bicicleta si tot felul ...se pot incerca si ele sau nu?

Răspuns Câştigător
| ionutz49 a răspuns:

Da, poti sa le folosesti eu locuiesc in Spania, si mereu cand merg la Decatlon vad lume ce folosesc obiectele de slabit biciclete etc...

1 răspuns:
| Alexandru88 a răspuns:

Da se pot