| xshine a întrebat:

Cel mai nou hack de pescuit la metin2 merge si daca este hack shild nul detecteaza nimic i super prinde automat sparge pesti singur ii super http://www.megaupload.com/? d=CYVCGMZB

17 răspunsuri:
| Bocanila a răspuns:

Frate hacku asta e stricat rau de tot... ce naibi are?

| Alex_4425 a răspuns:

Super frate mersi esti tare :* happyhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai dar merge sau nu daca il descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma ajuta si pe mine in legatura cu fish bot-u
imi zice ca nu detecteaza injectorul sau ceva de genu
unde trebuie sa il dezarhivez ca sa mearga
sau ce trebuie sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man uite id meu marius_air66 si sp cum sa-l fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un rahat toate is virusate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde intru casa descarcacest hack?

| andrei0andrei a răspuns:

Are virusi nu il luati ATENTIe

| Raizen1996 a răspuns:

Hai sa va spun eu ceva ce ziceti voi ca sunt virusi nu sunt sunt doar exe antivirusul
percepe ca e virus dar el nu e

| xshine explică:

Http://www.mediafire.com/? ci9dny880z9999k un nou link

| xshine explică:

Http://www.mediafire.com/? ezhricozkcc01ex asta-i linkul de download

| xshine explică:

Uitati un link de download dupa noua versiune care merge http://www.mediafire.com/? tfj5x7iptbg57y9

| alex_8489 a răspuns:

Ba nu merge ati trebuie nu stiu ce progam se numeste mozelite3 si in pluss are si virus cel mai tare hack este acesta merge 99% doar trebuie sa aveti Wock GOOGLE ca sa va mearga(linkul):www.mediafire.com/? 4b50cgnok2ke6nv

| galan_7823 a răspuns:

Uitati aici hack de pescuit aparut in 2011 cel mai tare frate mai tare decat al lui xshine www.mediafire.com/? 4b50cgnok2ke6nv e beton frate

| adrianvlad32 a răspuns:

Alex_8489,e virusat si alalaughing

| bogdana_3352 a răspuns:

Nui bun ce ai zis tu e virusat
Lam incercat eu!

| florin1122 a răspuns:

Daca mere esti cel mai tare