| misslovekiss a întrebat:

Ceva ce nu pot sa inteleg deloc:dc l; umea este asa de obsedata de Metin 2?

Răspuns Câştigător
| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Sunt de acord cu tine si pe mine ma enerveaza jocul metin

4 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

De prostiiihee hee

| YqLmX a răspuns:

Sincer si eu joc metin2 de un an! Daca te apuci si tu o sa-ti placa! Mi-e cel putin mi-a sucit mintile si pana la urma fiecare cu ce-i place! Bafta

| suddent a răspuns:

1.Este un joc usor.
2.Este in romana.
3.Sunt obsedati doar pustii(n-ai sa vezi un pusti jucand shaiya, aion, karos)

De asta...nu stiu engleza si o dau pe romana...

| deeaea a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu. Mie mi se pare ca exista si jocuri mult mai interesante cum ar fi perfect world si airRivals