| Andruta a întrebat:

Ceva statusuri? funda!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

1. O vipera ca ea cand te-a muscat, ii dai tot ce iti cere pe pilot automat! devil laughing
2. Ea mi-e ca o sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dupa culise, iar cand cortina a cazut, veselia a inceput \dancing
3. Dumnezeu ne-a facut prietene pentru ca mamicile noastre nu ne-au putut face surori.love struck
4. Zambeste mereu chiar daca ti-e greu chiar daca te doare zambeste si fi tare! Viata divelor Moartea tarfelorrrr!
5. Baietzii trebuie tzinutzi in PUFFFsmug PUFF o palma... PUFF un pumn feeling beat up
6. Am nevoie de un minut ca sa iti stric dimineata si de 2 legate ca sa te fac sa iti iei viata laughing
7. Asta este drumul pe care l-am ales in viata, Si n-o sa las pe nimeni sa imi stea in fata. N-am nevoie de sfaturi sau de parerea ta, Traiesc cum vreau, fac ce-mi place, e viata mea
8. Invata sa pretuiesti adevaratele valori…nu toate pizdele sexy sunt comori drooling
9. Chiar de plec voi lasa un pic din mine langa tine si la rau poate iti va fi mai bine love struck :* rose
10. Nu face dintr`o persoana TOTUL... Pentru ca atunci cand va pleca, vei realiza ca nu mai ai NIMICwinking
11. eu nu pun niciodata punct, pun mereu virgula, ca poate vreodata vreau sa ma intorc de unde am plecatkiss
12. aud cum plangi cum tipi cum spargi cum cazi te ridici te lovesti te ranesti te gandesti. te vad. innebunestilaughing
13. Femeile se aranjeaza si se fac frumoase pentru ca, din pacate, majoritatea barbatilor au ochiul mai dezvoltat decât mintea
14. IaO încet băi RomeO, ai figuri de ****rman.laughing
15. Sunt genu` de fatã ipocritã...genu` care stie sa minta cã’i fericitã!
16. Baietii sunt ca pantofibatting eyelashes inainte de a-i lustrui trebuiesc scuipatzihee hee
17. Cea Care`O maNanca Pe mamhi` De BanI`. E puStOaiCa` eI De 14 ani smug laughing

| Andra_8213 a răspuns:

Ce frumos e sa iubesti si sa fii iubit

nu mai sunt o/un golan/ca acum suntem doi/doua

scoici melci raci craci!

ce frumos e sa privesti un curcubeu, culorile sunt deosebite dar nah mai frumos e sa ma uit la ochii tai blushing

| Ğίααα a răspuns:

* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla, dar stie ca o adori! Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte... Tu nu prea o minti pe ea... Dar ea mereu te minte! love struck *

* Nu stiu ce se intampla, sunt departe de realitate! Cand nu esti cu mine... O zis pare o eternitate!sad *

* I`m not the girl you knewed along time ago, maybe you didn`t observe that from a while i grow up! :Xx *

* You are too proud to stop her, thinking that she will come back! *

* Au fost zile si nopti, Au fost tigari si sticle! Au fost zambete, Si lacrimi, Si diverse tentative!:-> *

* Prea multe certuri prostesti! M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti!winking *

* Nu mai am control, Esti de`asupra mea! love struck. E ametitor. Vreau si tu sa simti asa! love struck *

* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Shi cat de greu mi-ar fi sa te parasesc!>big grin < *

* Azi te urasc, Si te iubesc! Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!; x.Si simt asa, din vina ta.Aceleash`sentimente ce schimba viata mea! *

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte!winking Crezi ca ma vei schimba?!laughing. Asta` i doar parerea ta!happy *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine! love struck *

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''. Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni! big grin; x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta, Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed!love struck; X *

* Tu esti vinovat, Pentru tot ce s-a intamplat! *

* Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! De restul` nu ma intereseaza, da`o`n *** de lume! love struck *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor...Sa ma faci sa-ti spun mereu ca te Adorr!; x *

* Mereu cand iti va fi rau sa te gandesti la bine! Nu uita, ca ma ai de paRtea ta pe mine! >big grin < *

* Ea, poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe love struck *

* Ea este pentru unu`! Nu o pot avea doibatting eyelashes. Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. love struck *

* It`s not supposed to feel this way, I need you, I need you, more and more each day! big grin; X *

* Poate ca n-ar fi fost asa, Daca tu nu ai fi vrut alTceva! Am incercat sa-ti fiu pe pLac. Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pot sa tac.winking *

* Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang, Acum rad, Sa stii!

* Iti voi impartasii, un strOp de fericire` n fiecare zii! *

* Decat sa ma gandesc la ei, mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec.Si sa invat sa te Iubesc love struck *

* Mai gandeste-te o data. Cum ar fi inima ta, Atunci cand nu mai e ea?! big grin *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta!; x *

* Te ador mereu, pe cuvantu` meu love struck *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret, PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. love struck *

* Par mereu nocenta si copilaroasa...Asa toti imi cad in pLasa! devilhee hee :Xlove struck *

* Baietszii te` sa` nvetsze, Sa iubeasca feTele cu doua fetsze! love struck *

* Suntetszi doar cristale false, Care cand le ating se sparg! GelOzie si inVidie, Este tot ce avetszi in cap! *

* Nu conteaza ce a fost, Ci ce va fi de` acu` naintewinking *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi, Inainte sa pleci, Lasa` cheia sub presH.hee hee *

* Pune-te in genunchi, Si reprezinta-te! Acum ridica-te, Sterge-te la bot sHi prezinta-te.big grin *

♥. `Ca o pata pe camasha, totul se scurge. Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange. sad

♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata. Ti. a promis...stiu! Te. a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu!winking smug

♥. Flori uscate`ntr`un buchet. le privesc si te astept, intoarce`te la mine straight face. Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea. imi e atat de greu fara tine straight face

♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu, dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp! sad

♥. O toamna ne-a legat. O iarna ne desparte. cu toate intr-un timp pana nu se mai poate. Ai fost odata tot. lumina pentru mine! Voi incerca sa las, sa vina de la sine love struck!

♥. Stiu ca am gresitblushing dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste blushing de parca as avea in mine un drac devil Dar tu nu stii sa te superi pe mine >big grin < desi e foarte usor sa o faci sad Fiindca sunt experta in tampenii blushing pot umple pe oricine de draci laughing

♥. Am crezut in tine. am crezut in Noi. Si-am crezut ca langa Tine sunt invingator! straight face Am crezuT in vise. Am crezuT in sanse straight face Dar toT ce mi-am facut sunt. iluzii false` sad

♥. mmDa. Si iti aduci aminte cand iti spuneam. cuvintele alea pe care le rosteam?! Iti aduci aminte cand stateam. Pe banca aia, noi doi eram. Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus! straight face

♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? ...sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns!

♥. Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede!

♥. Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul!

♥. ii curg Lacrimi pe Obraji sad`. Vrei sa Le stergi. dar n`ai curaj! Nu e doar o aparenTza! E un gesT de indiferenTza! :*

♥. imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse, oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine!:*

♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost! love struck

♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine happy

♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut.

♥. oRice` ai face. tot` n`ai putEa uita` de EA! Ea e` antitodul` tauu`... Ea e` cea care` a avut` mereu` gRija de sufLetu` tau` love struck!

♥.´Vreau talk to the hand sa-tSi 0fer :*! ce tsi-am pr0mis love struck. Vreau smug! viata talk to the hand tha reala day dreaming ´. Sa fwie :*! dwe ´ vis >; d Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin talk to the hand Nu-ti fåce griji oh go on ´!

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´tSsi`0 deå peste cåp´! love struck

●Ssi dåcå el´ nu 0 så`mi måi sSpunå´ " n0åpte bunå´ " : ●

Funditabatting eyelashes? love struck :*

| Madalina_9555 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/index.html
Sper sa iti foloseasca>:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ğίaaa ce statusurii suuper:X:XXbig hug respectwinking