| ♥Anto* a întrebat:

Ceva sugestii pentru un film de dragoste? cu o poveste interesanta ca "Dear John" sau "The notebook"

Răspuns Câştigător
| MeLnY a răspuns:

My sassy girl
Keith
The last song
astept fundita. daca iti plac.tongue:*

9 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

If only, mi-a placut tare mult

| DianaAndra1 a răspuns:

A walk to remember.
The Backup plan.
Valentine's day.
Astea sunt recent vizionate de mine. altele nu-mi amintesc acum happy.
Enjoy!

| Aℓida a răspuns:

Step up, step up 2, step up 3, scrisori catre Julieta...happy

| robert1239 a răspuns:

Meet Joe Black, ghost of girlfriends past, a walk to remember.

| Ralucarrie a răspuns:

P. S. i love you

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A WALK TO REMEMBER
este un film foarte frumos de dragoste facut dupa cartea lui Nicholas Spark(la fel ca si Dear John sau The notebook)

| mari_1595 a răspuns:

Remember me, PS I Love You, Made of Honor, The Time Traveler's Wife

| pitiqueblondin a răspuns:

"P. S. Te iubesc"

e mult mai bun ca "the notebook"
Eu am citit cartea si ma dureau ochii de atata plans iar cand am vazut filmul am fost cam dezamagita ca nu era chiar ca in carte.
sper sa-ti placa.

| andreiuk a răspuns:

Dear John...cu sigurantawinking