| Senyorul a întrebat:

Chiar castigi ceva cu neoBux [ http://www.neobux.com ]?

Răspuns Câştigător
| Buetzzy a răspuns:

Nu.este o facatura..sincer nu castigi e facut la misto decat, daca vrei sa castigi premii adevarate (adevarate) du-te pe www.indungi.ro e o sectie acolo de premiii si chiar se da..am primit un o tableta Samsung galaxy nexus...bine dar..trbuie sa faci si tu ceva..trb sa dai o gramada de lik`uri si comentarii...cautal pe strumf, cand intri pe indungi si spune-i ca ai vorbit cu Buetzzy FUNDA?:X

1 răspuns:
| PatrickJ a răspuns:

Nu e nicio facatura, e unul din putinele PTC-uri care din care chiar poti scoate profit.