| danina a întrebat:

Cine a fost la kangoo jump? cum este? cat costa o sedinta sau un abonament? funda ( daca ajuta eu am gasit in pitesti doar in parole fitness )

Răspuns Câştigător
| Tare123 a răspuns:

Am fost este superr : La Kangoo Club Romania se organizeaza Cursuri de Kangoo Jumps cu antrenori speciali. O sedinta dureaza 60 de minute si costa 20 de lei. Pentru un abonament full vei scote din buzunar 150 de lei, iar pentru 8 sedinte 100 de lei! funda! pliz