| BBiiiaa a întrebat:

Cine a plecat de la x factor aseara?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Irina Florea a intreat la duel cu Diana Hetea, iar Paula Seling a ales'o pe Diana Hetea, deci Irina a plecat.
Uite http://www.xfactor-antena1.net/

5 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Irina Florea. :-

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Adrian sina!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Irina Florea happy

| s3s a răspuns:

Sa ma pupe-n c/_/r astia k x factorul lor k nu e deloc korect, dupa ce k face fite si nu vrea sa cante, diana hetea, jegoasa aia d paula o mai si alege k si canta mare smecherie diana fata de irina... oriqm sper sa iasa in gala viitoare, imi doresc.

| MissExtazy a răspuns:

Buna. Aseara la X factor au intrat la duel Diana Hetea cu Irina Florea si a plecat acasa Irina Florea.

Fundita? Nu am nici unapuppy dog eyes