| Yo_Mihay_1996 a întrebat:

Cine a raspuns cand am sunat la nr lui dracu 076666666666666666? Adica a raspuns o voce groasa de batranica!

9 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Deci tu mai sunat?

Get a life man!

| stanly7 a răspuns:

Dacă întrebarea era la categoria trivia era funny dar tu ne întrebi cine a răspuns când ai sunat tu la un numar oarecare. WTF Are You Serious?

| DarkAngell a răspuns:

Acu serios. ti-a zis ca e de la procuratura sau a zis ca e dracu? app chiar a sunat un prieten si a zis ce face si el a zis ca sapa groapa pentru andrei si marius (ei se jucau cu mingea) deci. ai mare grija

| axeldavid a răspuns:

Poate era mama lui ca si-a uitat telefonul acasa. dar nu cred ca dracu are numar de cosmote.

| WholeWorld a răspuns:

Mai suna odata si intreabalaughing

| AndyAndrey35 a răspuns:

Apoi, Dracu, nu are tell, probabil asta era chiar o batrana, dar Dracu, sa fim serios, eu cred in Dumnezeu si Dracu, dar nu-l subtin pe dracu, si nu aprob nimic despre el.; D

| Alcs a răspuns:

Cat de prost esti bai baiatule, sa-mi bag **** laughing laughing laughing

| funnyboy a răspuns:

Du-te acasa nu mai injura nu mai suna aiurea si nu mai crede totul

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

Probabil era bunica. laughing