| BybyBlondina a întrebat:

Cine a vazut filmul,, Shutter"? Ce parere aveti? Mie mi se pare cel mai horror!

Răspuns Câştigător
| BBAlyss a răspuns:

Da. L-am vazut si mi-a placut foarte mult, mai ales pentru. ca te tine in suspans, si simti acea nevoie de a-l urmari pana la capat. A fost foarte captivant.In plus mi-a placut foarte mult sfarsitul, atunci cand el a descoperit de ce il durea atat de tare spatele, si gatul, adevarul este ca si-a primit portia, si el si prietenii lui, doar ca il a suferit mai mult, pentru. ca si-a pierdut si sotia, de fapt a pierdut tot ce a avut, inclusiv cariera ca fotograf.
Super tare filmul, merita vazut, pentru. cei care nu l-au vazut incawinking

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Adi_gabor92 si este foarte horror

| mistikk a răspuns:

Este unul dintre filmele mele preferate am vazut varianta japoneza foarte frumoasa povestea iar sfarsitul a fost pe masura cum a ramas fata aia parca NATRE o chema

| Assassins a răspuns:

Eu si a fost foarte misto pentru ca e cel mai horror film(pe locul 2 din topul meu al filmelor horror).Iar sfarsitul, el credea ca a scapat de acea"fantoma care il bantuia" dar de fapt ea tot statea acolo pe spatele lui.A fost foarte captivant si l-am urmarit pana la capat.