| RalucaTyan a întrebat:

Cine a vazut filmul horror Martyrs? Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Eu, din pacate. O timpenie atroce. Nu ma refer la violenta, nu ma impresioneaza de nici un fel chestiile de genul asta, dar ma dezgusta total filmele cu violenta gratuita care nu ajung absolut nicaieri. Povestea e o nulitate, realizarea e so-so, violenta e gratuita.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! L-am vazut nu prea a fost interesant mai degraba m-am plictisit.O zi frumoasa sa ai

| Diavolcata a răspuns:

Eu, este un film superb imi place foarte mult.

| RalucaTyan explică (pentru Diavolcata):

Am vazut trailerul dar nu am inteles nimic din el sad. As vrea sa ma uit mai tarziu la el.

| creativdestr a răspuns:

Este un film nu prea de groza dar are cateva scene care te ingrozesc.