| Sweety_3695 a întrebat:

Cine are cont pe scribd.com sa-mi downloadeze si mie "Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi"? Incerc de jumatate de ora si nu mergesad. Va rog multsad.

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Http://www.scribd.com/......-de-Razboi

Despre asta zici? Te poti loga si cu contul de facebook si apoi incarci si tu un fisier (scrii un word cu ceva, orice). Pentru 24 de ore ai acces la download nelimitat.
Succes!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca de aici! sigur merge http://www.referat.ro/......962d1.html