| anonim_4396 a întrebat:

Cine are Nintendo DSi si Pokemon Platinum in afara de mine?

8 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

@eu_o_mare_enigma- chiar ca esti o mare enigma...nu stiam ca pot fi caprele atat de evoluate incat sa vorbeasca, citeasca, foloseasca pc`ul big grin

(cam neinspirata exprimarea "capra neagra ca mine") laughing

| Dean1996 a răspuns:

Eu am pokemon platinum pentru Nintendo Dstongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oops! sa inteleg ca te lauzi ca ai nintendo? eu am o capra neagra, mai are cineva o capra neagra, asa cum am eu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pupimik-ai dreptate, o virgula nefolosita, schimba radical sesnul propozitiei.am sa ma corectez, fraza era urmatoarea:mai are cineva o capra neagra, ca mine? multumesc pentru ca mi-ai atras atentia. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am DS light si pokemon pearl...is cam inapoiat... da oricum te bat la joc de cate ori vrei ca toti mis lvl 85+

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca imi zici de unde sa imi cumpar o sa am si eu

| speedrouch a răspuns:

Lol ce mare te dai ca ai Nintendo

| Animalutz10 a răspuns:

Eu am Pokemon FireRed, si Pokemon Platinum dar le joc pe PC cu NO$GBA Emulator!