| mandygirl a întrebat:

Cine are programe de modificat poze, va rogg din suflet dati-mi si mie

14 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Photoshine

photoshop

picasa

paintshoppro

cam atathappy

| alex2009 a răspuns:

Eu am folosit o perioada gimp este si free daca il vrei cautal pe net sau da-mi un mesaj privat cu id tau.

| ForbiddenLove a răspuns:

Http://photoscape.en.softonic.com/ descarca de aici photoscape. e cel mai simplu program si e free.

| Ralluxd a răspuns:

Photoshop

Photoscape

Photoinstrument

Photofiltre

Photoartist

Tintii

Photobie

Photozoompro3

photoeditor
etc.

| MistikkGirl a răspuns:

Photoshop (4ever), photoscape.photointrument.si cam atit stiu!

| lala178 a răspuns:

Poti sa cauti pe google si sigur vei gasi mai repede decat aici.
PhotoScape, Photoshop...

| cristyro a răspuns:

Paint (il ai in start, accessories, paint), si Adobe Photoshop sunt programe pentru modificat poze.

| Aurelia_6050 a răspuns:

Nu iti trebuie obligatoriu programe. Iti pun la dispozitie 10 site-uri de modificat poze: http://www.kaz3.info/10-site-uri-de-modificat-poze-online.html

| iubi_duby75 a răspuns:

Iti zic 2 cuvinte care o sa-ti fie de ajutor :

Download

si

Google

ai auzit de ele? smug asa credam si eu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Photoshop, cel mai bun happy