| CuteLittleKitty a întrebat:

Cine asteapta sa inceapa scoala si de ce? Sincer eu da... ma cam plictisesc

Răspuns Câştigător
| Alexoutza a răspuns:

Sunt nerabdatoare! Vreau sa-mi revad colegi sa ma intalnesc din nou cu doamnele profesoare si multe alte chestii pe care le faceam in timpul scolii.Cand orele deveneau plictisitoare ne jucam „Hartie,Foarfeca,Piatra" pe ascuns, vorbeam intre noi, radeam etc.Cu unele profesoare ma inteleg atat de bine in cat vorbim ca doua prietene.Norocul meu este ca am colegi OK. Sper sa ai bafta pe tot parcursul anului! Funda?/

5 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Si eu astept sa inceapa scoala pentru ca vreau sa`mi cunosc noii colegi si sa vad cum este viata de liceu ...cum este sa fi boboc big grin

| Overflame a răspuns:

Eu abia astept sa nu incep scoala laughing ca am ce face in vacanta...

| dende95 a răspuns:

Nu vreau si nici nu o sa vreau vreodata sa merg la scoala...prefer sa stau in vacanta decat sa merg la scoala care in loc sa te destepte te tampeste...

| RespektSiAtat a răspuns:

Te rog da-mi si mie o funda vreau si eu ca eu nu am crying te implor da-mi fundaaaaaaaaaaaaaaa sa-ti dea dumnezeu sanatate si sa te ajute daca imi dai fundacrying

| laurik13 a răspuns:

Shy eu astept intr.un fel scoala dar e ft mult de invatat in clasa a 7 a si innebunesc!