| dragos95arp a întrebat:

Cine credeti ca o sa casatige la Romanii au talent?

11 răspunsuri:
| Sabìŋaaa a răspuns:

Narcis sau Adrian Tutulove struck, dar cel mai probabil Adrian pentru ca multe fete il vor votalaughing inclusiv eubatting eyelashes.

| JustLauren a răspuns:

Adrian Tutu

| LoveYou_6409 a răspuns:

Adrian Tutu, deoarece este foarte talentat iar publicul care voteaza este tineret, iar tineretu` apreciaza muzica hip-hop.tongue

| ExTaZy a răspuns:

Adrian Tutu !

| FallingRain a răspuns:

Eu sunt sigura ca o sa castige Narcis ala care canta opera. De la inceput mi-ar fi placut sa castige Veronica, cea care a cantat melodiile Sleeping Sun si Nemo. Acum ca nu a castigat ea si au exclus-o din concurs, eu vreau sa castige Adrian Tutu. Dar sigur castiga Narcis ca iti dai seama el canta opera el e tare si cu voce ciudata, si e clar ca face playback. Iti dai seama daca te uiti atent la miscarile gurii. Deci primul sezon o sa fie un esec total, ca vor da premiul unui fals. Funda? Te rog... :X

| Anonim1a a răspuns:

SPER ca Tutu Adrian sau Luca Valentin

| b06dan1x7 a răspuns:

Adrian tutu. dupa mine.

| Alecsandraa29 a răspuns:

Adrian tutu normalwinking

| LadyInRed_2819 a răspuns:

Adrian Tutu pentru ca e cel mai talentat de la Romanii au talent!

| Danyel_1914 a răspuns:

Lupta o sa se desfasoare mai mult intre:
Narcis Iustin Ianau, Tutu Adrian si Dinu Valentin poate si fata aia mica

| unnumesecret a răspuns:

Tutu adrian