| rolly14 a întrebat:

Cine doreste sa afle zodiile personajelor din naruto? puteti sa imi spuneti numele personajului la raspuns si eu va voi raspunde oricum aceasta intrebare este doar pentru fanii naruto cei care nu stiu despre acest anime sau care nu se uita la el nu au ce cauta la aceasta intrebare

40 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Bine. Ce zodie are Sakura si Naruto?

| Catalion a răspuns:

Mda. Bine ca e doar un desene ca altfel ne-ar face Orocimaru problemebig grin

| ĄĿiŒ a răspuns:

Ce zodie e Hinata? happy

| DeMentaa a răspuns:

Ok okk... Ce zodie est itu iubita mea laughing am glumit ce zodie este ino?(desi stiu)

| dragalasica a răspuns:

Nu sunt un mare fan naruto, insa stiu din anumite relatii, ca naruto ar fi leu.

| dragalasica a răspuns:

Pe rand leu, fecioara, balanta, berbec si capircorn.

| rolly14 explică:

Ok in primul rand:Sakura este Berbec, Naruto este Balanta, Ino este Balanta

| rolly14 explică:

Da si Orochimaru este Scorpion

| rolly14 explică:

Naruto este balanta am gasit eu un site in care scria si am si imagini in care arata naruca ca este balanta sakura este berbec iar sasuke este leu daca mai vreti alte detalii puteti sa intrebati

| rolly14 explică:

Gaara e capricorn

| rolly14 explică:

Sauke?, sau Sasuke?, in fine, daca e Sasuke el e leu, Itachi e gemeni, Hidan este berbec, Kakuzu este leu

| rolly14 explică:

Ten ten este pesti

| rolly14 explică:

Sasuke e leu...sunt mult mai documentata ca sa neg ce am afirmat...

| rolly14 explică:

Ino e balant. iar gaara e capricorn si sasuke e leu nu ma mai contraziceti, eu stiu bine ce spun scrie asta chiar pe site-ul original naruto cand sunt ei nascuti!

| rolly14 explică:

Hinata e capricorn...

| droomather a răspuns:

Vezi ca Sasuke e scorpion

| sonia_3318 a răspuns:

Ce zodie e Shikamaru si Kiba?

| Edy_7330 a răspuns:

Ce zodie e nagato,haku,madara, danzo, deidara, sasori, "colt alb" tatal lui Kakasi, Kushina Uzumaki, Fugaku Uchiha

| sorina_2296 a răspuns:

Asi vrea sa imi spui zodiile Sakurei si al lui Naruto.

| akatsuki a răspuns:

Ce zodie este Sauke, Itachi, Hidan, Kakuzu?

| mihaangell a răspuns:

Ok] aaaa Ce zodie e gaara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este madara obito saugaara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zodie este ten ten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sakura e berbec si naruto e balanta, dar ce zodi sunt ino si gaara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zodie este Sasuke

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa da skura este berbec nu? pai si eu si eu m-am nascut tor pe 28 martietonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa stiu daca e vreunul sagetator si mai vreau sa stiu ce zodie e Tsunade, Jiraya, Sarutobi, Konohamaru, Pain, Madara si al patrulea hokage. Yondaime parca ii zicea, desi am mai gasit si alte variante de nume ale lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al 4-lea hokage zis "Minato" are zodia varsator si e nascut pe 25 Ianuarie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am scris acel mesaj de mai sus si yondaime= inseamna al 4-lea hokage in japoneza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zodie este Uchiha Itachi, de la Akatzuchi