| rarress a întrebat:

Cine e din iasi si face parkour? am nevoie pentru ca vreau sa invat parkour si am nevoie de cineva sa ma ajute lasati un mesaj aici.

VOT pentru cei care ma ajuta.

1 răspuns:
| DorelSudoru a răspuns:

Nu sunt din i-as. Dar totusi nu e nevoie de candva care sa te ajute sa faci parkour.Trebuie sa incepi cu inceputul. Daca chiar nu ai idee de nici o schema uitate pe youtube la tutorile (nu prea ajuta dar e folositor pentru. a vedea ideea trikului). Uite un site http://www.parkour.com/