| sara2523 a întrebat:

Cine este teresa fidalgo?

2 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

E o mortaciune.ea a existat dar a murit prin polonia si acum sunt fel de fel de mesaje cu ea si-ti spun ca-ti moare mama in 20 de zile daca nu trimiti.eu l-am vazut acum 5 luni si mama n-are nimic deci nu e real mesajul.

| ShyBirds a răspuns:

Buna! Teresa Figaldo nu exista.Sunt doar niste chestii inventate de oamneni pentru a primi like-uri sau distribuiri.Nu trebuie sa bagi in seama niciuna dintre aceste lucruri cum ar fi "da like sau vei muri... in seara de...a murit Lana si daca nu trimiti mesajul vei muri". Sunt doar lucruri inventate pentru distractia unor oameni.Nu-ti fie teama si nu baga in seama! Sper ca te-am ajutat.