| GirlOfDeath a întrebat:

Cine imi da cel mai bun mod in care sa ma sinucid ii dau funda! Nu ma voi sinucide dar vreau doar sa stiu.

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

Iti voi raspunde. Dar trebuie sa recunosc ca asta este o intrebare foarte ciudata!
Esti sigura ca nu o sa te sinucizi?

1)Sa te spanzuri de un copac
2)Sa-ti tai venele cu lama :-&
3)Sa te impusti(asta daca ai pusca)
4)Sa te arunci intr-o fantana(Daca este una prin zona) :-D
5)Sa-ti bagi cutitul in tine. :-s
6)Daca stai la bloc sa te arunci de la balcon.
7)Sa-ti tai gatul. :-&
8)Sa-ti dai cu ceva in cap (sau in tampla)
9)Sa-ti bagi capul intr-o punga si sa o legi.
thinking thinking thinking
Sa nu te sinucizi ca altfel ajung la inchisoare!
:-D

19 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ptiu, piei drace, ce ganduri tulburi iti trec prin cap, uita ce-ai cerut, te rog...

| crazygirlyo a răspuns:

Cel mai usor mod e de intoxicare cu gaze.nu simti nimic. e cea mai usoara moarte happy

| Sua a răspuns:

Arunca-te in fata trennului. O alta idee super buna ar fi sa bei pana o sa mori...

| Iasmiine a răspuns:

Iti bagi un ac in tampla si gata happy mori pe loc fara sa simti durere

| RealLife a răspuns:

Esti chiar proasta?

| danaalexa a răspuns:

Taierea aortei. da nu merita sa te sinucizi pentru nimic in lume, daca mori nu mai ai nici o sansa de revenire, daca traiesti. poate se schimba ceva.(ai mentionat ca nu vrei sa te sinucizi dar zic doar)

| florynnaa a răspuns:

Ce-i cu tine? esti proasta?(scuze ca folososc cuvv asta) cum sa te sinucizi? nu am nick impotriva dar totusi am vazz multe cazuri cu oameni care mor si ei nu vor.si tu ai viata si vrei sa mori? vezi-ti de viata tah si stai cuminte ca pana la urma tot mori.toti murim. te asigur

| vm_8252 a răspuns:

Nu-i nevoie să te sinucizi... viaţa te "sinucide" până la urmă!

| andreutz99 a răspuns:

Ai putea sa citesti pana mori sau ai putea sa asculti bancuri pana te sufoci de ras.Sau daca vrei sinucidete sarind in fata unei masini sau inecandute intr-un lac in GTA

| Daiana_1431 a răspuns:

Ai putea sa te atarni de un balon si sa te duca in sus pana vei ramane fara aer, ti'l vei lega de gat. macar vei vedea lumea de sus big grin

era o gluma. sper ca nu iti trec asemenea porcarii prin cap.

| camelya_1945 a răspuns:

Draga mea, dupa ce ti-am citit cateva din intrebari am ajuns la concluzia ca ai mare nevoie de un psiholog, oare parintii tai nu-si dau seama de asta. Nu e ok sa fi obsedata de moarte, vampiri, demoni sa inventezi violuri doar ca sa fi in centrul atentiei...

| PisicaAristocrata a răspuns:

Doamne, ce generatie de prunci...Viitorul nu suna bine.

| Aly_7975 a răspuns:

Doamne Fereste straight face Decat sa aberezi pe-aici pe net, mai bine ai citi ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sa-ti tai venele in cada plina cu apa si apa sa se faca toata rosie:o:o:o...ma ingrozesterolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'ia o funie puneti-o la gat dupa aia urcate p un skaun si leaga partea aialalta de ceva mai sus cam de tavan date jos d p sakun si gata. funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti un garou imediat deasupra de genunchi. asteapta 5min si inteapa-ti artera femurala cu un cutit.success garantat.

| Mariusviatatha a răspuns:

Nuuuu, nu o fa... pentru mine?

| euShnUmAIeU a răspuns:

Otrava:d[usor si fara murdarie]

dar sa nu-ti treaca ganduri necurate prin cap=)