| HeartBreaken a întrebat:

Cine imi da si mie niste fanficuri cu si despre Naruto? Mai exact cu Sakura si Gaara, Sakura si Itachi, Sakura si Sasori...Va rog sa imi dati ceva bun si lung! Va roooooooooooooooooggggg! Si repede! Dau funda pentru cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Clara120 a răspuns:

Nu stiu daca sti dar este un doujin facut de annria2002(deviantart)care vreau sa-ti spun ca este ffff tare.Are 7 capitole.Este vorba despre Sakura care este cu Itachi, dar Sasuke ii spune ca o iubeste si se bulverseaza totul. Daca vrei poti sa citesti ca este fff tare.Sa vezi ca personajele seamana fff mult. Zici ca sunt facute de Kishimoto.
http://annria2002.deviantart.com/......-163284878

1 răspuns: