| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Cine imi da si mie niste streaminguri bune in limba romana la animal planet si viasat nature?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

In limba romana? Nu cred ca Animal Planet are dublaj in romana. Sau daca te referi la subtitrari poti sa le descarci de pe site-uri precum www.subtitrari-regielive.ro sau www.titrari.ro in functie de ce emisiune urmaresti. Sau daca folosesti BS Player, programul iti descarca automat subtitrari in ce limba doresti

| vladutzumuresan1996 explică:

Cu subtitrare in romana