| fugideaiceacaterup a întrebat:

Cine imi da si mie servere private (site-uri) de metin2 in afara de GX, DarkRevolution, Tim. Dau fundita pentru. ala care da raspuns corecttongue

3 răspunsuri:
| losnariu95 a răspuns:

FamousMT2, Guabian, Supreme, Empiremt2, RevengeMT2, FunMT2 si mai multe pe http://www.e-joc.info/category/metin-2/ Funda...

| MrBlueEnergy a răspuns:

Chaos mt2 it

| snakesnk a răspuns:

Reddragonmt2, thep0wermt2, metin2guabina, metin2fun.ro,metin2united,aspiremt2,extreammt2,csyt2,heartmt2,lockmt2,mondialmt2, sunt foarte multe dar nu stau sa ti le enumar laughing