| Carmen_2961 a întrebat:

Cine imi gaseste cele mai amuzante perle primeste fundita.

7 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Perle... cea mai tare faza am auzit-o aici pe TPU, i s-a intamplat uneia dintre utilizatoare(nu-i retin numele), ii murise o ruda apropiata, si la inmormantare a venit cineva sa-i spuna "condoleante"la care ea raspunde :"multumesc, LA FEL!"

| CuppiDoon a răspuns:

Pai in clasa a 5-a un coleg mai prostovan vroia sa copieze la engleza si scrie el vb neregulate si mai scrie pe foaie

COPIUTA LA LB ENGLEZA PE SEM 1

si l-a prins dn de engleza.

| RloveR a răspuns:

1. E lesne de sesizat si intelege toata lumea.

2. V-am jignit eu vreodata, tampitilor?

3.Bai, tipati aicea ca in jungla.Trebuie sa tragem o frontirea sa va separam.

Zona tropicala de o parte, clasa a 9B de cealalta parte!

4.Folosesti hartia de filtru de parca te-ai sterge undeva...

5.Cand vin sa gasesc absentzi pe catreda.

6. Dau cu mine dupa tine, de nu se vede om cu persoana!

7. Ce te uitzi asa la mine...tridimensional?

8. Bai, da` voi sunteti ca avioanele alea americane, F nu stiu cat, U2, invizibil.

Nu va vede nimeni si nu vedeti nimic.

9. Decebal in loc sa moara, a preferat sa se sinucida...

10. Toata lumea stie sa mestece, stie sa suga...Eu vorbesc si tu ma acoperi!(BIOLOGIE)

11. La noi sunt niste sporturi nationale:halbere, sticlism, coniac-canoe...(GEOGRAFIE)

12. Nu trebuie sa notatzi tot ce spun eu. Eu mai spun si prosti...

13. Eu ma bucur ca va fac sa va simtziti bine, dar hai totus sa nu ne simtim chiar asa de bine(INFORMATICA).

14. Vrei sa spui ca intr-un pahar sunt 200 tone de apa?

Asta e visul orcarui betiv!

15. Elevar am mai facut o data asta!

Prof:Nu-i nimic.am facut-o o data si o facem incontinuu...

16. Chestia aia se poate face cu ceva gaurit la fund prin 2 orificii...(CHIMIE)

17. Spalati-va in mocirla neputintei voastre intelectuale

18. Ce lasi spatzii intre termenii aia? Vrei sa treci cu carutza printre ei?(FIZICA)

19. Te rog frumos sa numai vorbesti niciodata!(ROMANA)

20. Folosim instructziunea compusa mai ales cand dupa o instructziune dupa care urmeaza o instructziune,

de fapt urmeaza mai multe si atunci folosim instructziunea.(INFO)

21. Diferentza dintre Gigel si Geta e ca Gigel are un segment in plus.(MATE)

22. Nu-mi mai venitzi machiate la scoala, ca va bag cu capul in chiuveta.(DIRIGA)

23. Mai reluam inca o data pleonasmele.(ROMANA)

24. Sunt diriga da` nu stiu la ce clasa.(CHIMIE)

25. Ganditzi, adica folositzi rotundul deasupra lunguietzului, numit din motive smug
fundita?batting eyelashes

| Goblinoid a răspuns:

"In China locuiesc niste oameni mai pitici ce mananca o abundenta de orez si au inventat guma de la capatul creionului"

| Irina1705 a răspuns:

...erau odata doua zîne, una bună şi alta rea; da cea rea aşa de bună mai era.

| O.o V@13n7!n@ o.O a răspuns:

Cea mai importanta opera a lui Ion Luca Caragiale a fost amintiri din copilarie